O Nostalgii, o nás a o Vás

Palacinkáreň Nostalgia

Vážení hostia,
srdečne Vás vítame v NOSTALGII - palacinkárni a zdravej strave.

S láskou sme pre Vás vytvorili prostredie, v ktorom sa môžete cítiť ako doma - príjemne si posedieť, chutne a zdravo sa najesť a okúsiť pritom nové, výnimočné kombinácie chutí a vôní, jedlo čerstvo pripravené “u nás doma”, do ktorého vkladáme srdce...

Naša reštaurácia vznikla ako odpoveď na potreby súčasného človeka a jeho čoraz výraznejšej túžby dobre a zdravo sa stravovať a žiť, prevziať zodpovednosť za svoje zdravie, cítiť sa fit a plný energie.
Sme tak veľmi potrebnou a žiadanou alternatívou k dnešnému svetu fast-foodov, rýchloobčerstvení a “uniformovanej” formy stravovania.

Palacinkáreň NostalgiaVážení hostia,
zaujímate nás ako ľudia a individuálne bytosti so svojimi potrebami. Zaujíma nás ako sa u nás cítite a zaujímajú nás Vaše návrhy, nápady a pripomienky, pozitívna i negatívna kritika, vďaka ktorej sa zdokonaľujeme a posúvame ďalej. Oslovte nás so svojimi predstavami, sme tu pre Vás.

Ponúkame Vám  jedlá  vyrábané  zo  zdravých surovín. Prednostne používame slovenské výrobky bez konzervantov, farbív a iných  aditív. Naše  jedlá oslovia aj vegetariánov,  vegánov  a celiatikov.

Veríme, že uspokojíme Vaše chuťové bunky a zároveň prispejeme k vášmu zdraviu.

Cíťte sa u nás (ako) doma. 

Dobrú chut praje team NOSTALGIA.